70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Tania glazura Żnin

Szybkie Kredyty Trudne dostępne online w 15 minut wejdż i zawnioskuj kredyty trudne bez bik

Tania glazura Żnin

glazura

Typy glazury zwracanej na okładziny ścian i podłóg

Istnieje wiele sposobów płytek, które różnią się z siebie, zarówno pod względem specyfikacji, kiedy i wyglądu. Glazura w wnętrzu zdobi i buduje klimat projektu.

Tania glazura Żnin

 

Najważniejsze rodzaje glazury:
– Majolica – płytki o grubo porowatej fakturze, której podstawa okazuje się z czerwonej gliny. Jego zewnętrzna powierzchnia pokryta jest nieprzezroczystą glazurą, na jaką wtłaczany jest kolorowy obraz. Majolica jest dwukrotnie wypalana, i jej procent absorpcji wody wynosi 15-25%. Ma zaokrąglone rozmiary i wyróżnia się wysokimi wskaźnikami wytrzymałości. Tania glazura Żnin

 

glazura allegro

glazura

Powszechnie dawany do dekoracji ścian wewnętrznych w wnętrzach o niskiej wilgotności.
– Fajans – znany oraz jako biała ceramika, ponieważ materiał zawiera białą glinę. Lico pokryte jest tematem szklistym stopionym w ciągu wypalania. Pod względem technologii przydatnych w sztuki, a też podstawowych materiałów, fajans jest kiedy porcelana. Fajans to krótka wykonywana przez podwójne wypalanie, ma 10-20% absorpcji wody. Podawany w krótkich pomieszczeniach, do okładzin dowolnych powierzchni. Tania glazura Żnin

zobacz też glazura do Łazienki

– Cottoforte – rodzaj tłoczonej płytki, która dodatkowo nadaje się do podwójnego wypalania, jest pokryta nieprzezroczystą glazurą po zewnętrznej stronie. Ta płytka jest zwiększone właściwości wytrzymałościowe, ponieważ buduje się na kilku sposobach gliny. Wartość absorpcji wody-7-15%. Umieszczone na podłogach w budynków wykonują swoje prace znakomicie przez masa lat, służąc mieszkańcom. Tania glazura Żnin

– Cotto – płytki nieszkliwione zrobione z czerwonej gliny. Podczas pracy rozgrywa się jedno wypalanie. Na przestrzeni cotto specjalne szczotki tworzą twarde guzki. Używane specjalnie do dekoracji na podłogach krajowych i fasadach. Wartość absorpcji wody-3-15%.
– Monocoture – tłoczone szkliwione płytki, jakie potrafią być zbudowane również z czerwonej, kiedy i białej gliny. Pierwszy jest 0 do 20% absorpcji wody, inny z 0 do 10%. Wypalany raz, odporny na mróz, a często dawany do układania na posadzkach zewnętrznych. Istnieje zarówno wykorzystywany do okładzin ścian krajowych i podłóg.

– Klinkier – odmiana płytki jednokrotnego wypalania, jaka posiada wielokolorową zagęszczoną podstawę. Zewnętrzna strona że stanowić również szkliwiona, kiedy i nieszkliwiona. Charakterystyczne cechy: 0-6% absorpcji wody, duża grubość, niska porowatość, wysoka wytrzymałość mechaniczna, wytrzymałość na chemikalia. Że stanowić traktowany w okładzinach podłóg publicznych i prywatnych, elewacji, a też do boków basenu.
Uwaga! Do łazienki na ziemi należy wybrać płytkę absorpcji wody nie dużo niż 3%!

– Czerwony Gres – tak zwie się gres porcelanowy na podstawie czerwonej gliny. Stanowi wtedy tłoczona, nieszkliwiona płytka ceramiczna, która odbywa przez jakieś wypalanie. Ma 0-4% absorpcji wody. Jest do wykonywania podłóg publicznych i psychicznych.

– Gres porcellanato – gres na podstawie lekkiej gliny kilku odmian. Wynosi z 0 do 0,5% absorpcji wody. Dawana w układach z zewnętrznymi i wewnętrznymi podłogami, parapetami, blatami i fasadami.

Płytki ceramiczne to materiał o moc korzyściach. Dzięki niej każde pomieszczenie może bawić się świeżością i czymś przez duży czas. Jest przydatny, ekologiczny, jest dużą żywotność, doskonale zdobi wnętrze, nie wymaga szczególnej opieki. Tania glazura Żnin

zobacz również Typy glazury stosowanej na okładziny ścian i podłóg

0 0 votes
Article Rating

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments