70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Siłownia Białogard

Szybkie Kredyty Trudne dostępne online w 15 minut wejdż i zawnioskuj kredyty trudne bez bik

Siłownia Białogard

siłownia

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, którzy im się podporządkowują, daje nam pewności siebie i odwagi, poprawia libido. Każdy klient powinien marzyć o to, by poziom tego hormonu utrzymywać u siebie na ogromnym stopniu. Niezależnie bowiem od dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że lecz nie musimy już zabiegać o przetrwanie czy bić się o samice gdy nasi przodkowie- testosteron dużo jest nam cholernie potrzebny. Szczególnie jeśli uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek średniej ilości plemników w nasieniu ludzi o ponad połowę!

Siłownia Police

Bezpośrednią tego podstawą jest niewielki testosteron, z zmian przyczyn tego zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni rzeką, iż to koniec wzrastającego odsetku mężczyzn z nadwagą (im więcej tłuszczu, tym statystycznie niższy testosteron), inni wierzą, iż to przez estrogeny, których powodujemy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z obecnymi, którzy za pierwszego winowajcę mają… stres. Nic tak skoro nie zaburza polskiej gospodarki hormonalnej, jak długie napięcie. Jeśli jesteś na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Da się z obecnym walczyć. Niniejszy artykuł podpowie Ciż nie tylko, gdy się wyluzować, ale również niczym nowymi metodami dać sobie wyższy stopień hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To właśnie ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Działając na szybką metę- mobilizuje nas do tworzenia, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety właśnie w doskonałej w większości przypadków martwimy się rzeczami, które nie stanowią zagrożenia bycia, więc mechanizm z starych czasów bardziej przeszkadza, niż pomaga. Tym niezwykle że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (które to dokładnie odpowiadają za nowotwory i choroby serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w regionach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), odkładanie się tłuszczu, czy wywiady ze snem, przemęczenie i drażliwość. A co najniebezpieczniejsze dla klientów- konkuruje z polskim testosteronem. Dlatego powinieneś się imać jakichś sposobów (no, może poza heroiną…), by się wyluzować. Medytacja to bezwzględny numer sam na liście rozwiązań na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy umysł i dobry sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny punkt- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że jesteś kogoś, kto ten masaż będzie potrzebować Ci robić 😉 Po piąte- kontakt z innym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Coraz lepiej działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są ale dla starszych, znerwicowanych bab)… i jeszcze jedna, bardzo oryginalna informacja- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w głowę w geście triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż jesteś pewny siebie, więc zaczyna być więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest używanie istotne, dlatego zawsze zwracam nań właściwą uwagę. Pozwól je zbyt podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Police

Konkuruj z nadmiarem estrogenów

Oczywiście jak kobiety wytwarzają nieznaczne części testosteronu, choć niektórzy myślą, iż odczuwają go właśnie samcy, no i my wytwarzamy takie ilości estrogenu, choć kojarzony jest wyjątkowo z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, by nie zdominował naszego testosteronu. Najważniejszym składnikiem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To szczególnie tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, jaki z zmian powoduje umieszczanie się tłuszczu… i przymierze się zamyka. A następnie się dziwisz, że tyle ludzi ma wysokie piersi i brzuchy, jakby byli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak istotne jest chronienie o sylwetkę również kiedy bardzo lenistwo otacza ich męskość, na pewno zabrali się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Obecna w butelkach zawiera wychodzące z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj i mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i kilka piwa (chmiel co prawda jest roślinne odpowiedniki estrogenu, które w niższym stanie na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to szybko spora część tych złych związków)

Siłownia Police

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie zauważasz to rano, tworząc się z tak zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego odpowiednią ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego cechy. Ważna zatem zrobić na mnóstwo rodzajów. Przede każdym- przewietrz pokój przed wyjściem do łóżka. Badania dowodzą, że dużo śpi nam się w mało chłodnym pomieszczeniu. I rzeczywiście w takim, gdzie jest dużo tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na ponad godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz mózg, gdyż sprawiają wrażenie, iż istnieje dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (znanej jako hormon snu). I warto spróbować, czyli nie śpimy na kupno miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, ale o dmuchać na zimne), nie rodzić się przed snem grami czy filmami a nie spożywać posiłków na 3 godziny przed snem. Natomiast to mit, że przytyjesz, jednak jeśli organizm skupi się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które ułatwiają zasypianie. Należą do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj sam z nich przez dwa tygodnie, potem przez taki tenże czas inny, i tak w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj również o to, by posiadać wielki stopień witaminy D (na etap jesienno-zimowy przekonuje się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go rano, bo to świetnie się wchłania), cynku i selenu. A jeżeli więc dla Ciebie jeszcze zbyt mało- możesz sprawdzić DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są pytania, które odpowiadają, iż nie wykazują szczególnie mocnego działania, tylko są i takie, które próbują ich skuteczność. Moja marka istnieje taka, że każdy organizm jest osobisty i o przechodzić na sobie, jeżeli właśnie są to zdrowe sposoby. Wtedy gdyż nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Jeśli nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Police

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze założenia są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Panuje tam znacznie mniejsza temperatura, co daje żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i właśnie pogarsza jakość nasienia. Jeśli przechodzisz na saunę- nie spełniaj tego szczególnie niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się oraz nie brać długich, gorących kąpieli. Nie zostawaj laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie trzymaj obcisłych bokserek ani spodni. I znacznie śpij nago. Twoje „wory” będą wniebowzięte.

Siłownia Police

Bądź zdolny

Noszę na nauk dwojaką aktywność: Seksualną i fizyczną. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji zdania są bardzo podzielone- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni podaj ją zalecają. Cóż, tu również musisz dać się na siebie i wykonać eksperyment- sprawdź, jak straciła na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, świadczyć to będzie, że warto. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli prędko nie byłeś na siłowni oraz nie znasz odpowiedniej techniki- nie stawiaj się od razu na nie oczywiście jak szerokie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania dowodzą, że często ćwiczenia wielkich liczb mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, dają duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie bądź a na tyle, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I stosuj. Mam okazję, iż nie olejesz wydanej w ostatnim artykule świadomości i zrobisz kroki, by bronić się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Police

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Article Rating

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments