70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Promocje na OBI Lipiany

Szybkie Kredyty Trudne dostępne online w 15 minut wejdż i zawnioskuj kredyty trudne bez bik

Promocje na OBI Lipiany

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to pewien z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, podaje on poczucie sterylności, tak przecież pomocnej w obecnym znaczeniu. Na jego korzyść przemawia również uniwersalność – z możliwością dobierzemy do niego meble łazienkowe w dowolnym stylu.

Promocje na OBI Bobolice

Lecz nie mniej popularną ideą jest stosowanie bieli z pozostałymi kolorami, także tymi o wielkim nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeżeli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, jak natomiast też w czarnych kolorach. Należy ale pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na głębokie dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które także ją ożywią.

Promocje na OBI Bobolice

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Określając się na biel trzeba zwrócić opinię na to, aby wszystkie meble łazienkowe oraz urządzenia sanitarne stanowiły w tymże samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie zgodna. Jeśli jednak obawiamy się monotonii, zwykle w wypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą ofertą i jednocześnie bardzo atrakcyjną są płytki z przepisami 3D. Na środowisku białego koloru wdzięcznie składa się i naturalne drewno, które potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Bobolice

Światło w łazience

Łazienki wyposażone w bieli zawsze powtarzają się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło przedstawia się z jasnego koloru i znacznie rozświetla pomieszczenie. Stanowi zatem zasadnicza zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą dodatkowo zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne okaże się i duże lustro nad umywalką, które również rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka idzie na wysoką pomysłowość w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe daleko jest przejrzeć szeroką gamę produktów widocznych na karcie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na wielki połysk będą także odbijały światło, jednak należy pamiętać, że zbyt dużo bieli sprawi, że wnętrze wyda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba przechodzić na przyczynie to, że meble łazienkowe oraz zapachy są przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Bobolice