Pożyczki społecznościowe – Szukają Państwo stabilnego miejsca, w którym można zainwestować swoje dodatkowe środki finansowe? Zyski z długoterminowych lokat bankowych nie są dla Państwa zadawalające? W firmie Kredyty Trudne mogą je Państwo zainwestować zupełnie bezpiecznie!
Pożyczki społecznościowe
Od dawna obserwujemy oraz analizujemy możliwości zainwestowania dodatkowych środków finansowych, jakie stwarzają różne firmy działające na polskim rynku. Zauważyliśmy, że te całkowicie bezpieczne dają zyski na bardzo niskim poziomie. Z tego powodu postanowiliśmy nawiązać długoletnią współpracę ze stabilną instytucją finansową zajmującą się udzielaniem pożyczek społecznościowych.
Wspólnie z naszym wspólnikiem stworzyliśmy dedykowaną platformę internetową pośredniczącą w udzielaniu pożyczek społecznościowych. Zapisać się do naszego z programu partnerskiego może każda osoba, która ukończyła 18 rok życia oraz dysponuje dodatkowymi środkami finansowymi, które chciałaby zainwestować.
Co można znaleźć na naszej dedykowanej platformie internetowej pośredniczącej w udzielaniu pożyczek społecznościowych?
Nasi przedstawiciele, każdy złożony w naszej firmie wniosek o udzielenie pożyczki społecznościowej dodają do bazy danych na wcześniej wspomnianej platformie. Każdy uczestnik naszego programu partnerskiego, jeszcze przed udzieleniem pożyczki, ma wgląd w informacje potencjalnych pożyczkobiorców. Tymi informacjami są: pełne dane osobowe potencjalnego pożyczkobiorcy, kwota pożyczki, jaka go interesuje, zakładane oprocentowanie pożyczki oraz przedmiot zabezpieczających pożyczkę. Tylko w naszej firmie Kredyty Trudne każdy inwestor ma możliwość samodzielnego wyboru osób, którym będzie udzielał pożyczek. Ma także możliwość ustanowienia własnych zasad udzielonej przez siebie pożyczki społecznościowej, w tym jej oprocentowania, wysokości pożyczonej kwoty oraz opłat dodatkowych związanych z opóźnieniem terminu spłaty. Ponadto na naszej dedykowanej platformie internetowej każdy z inwestorów posiada własny portfel. Gromadzone są tam wszelkie zyski oraz środki finansowe, które każdy z inwestorów może wypłacać na swój prywatny rachunek bankowy bądź inwestować w kolejne pożyczki społecznościowe, bez limitów oraz ponoszenia dodatkowych opłat.
Dlaczego inwestowanie w pożyczki społecznościowe z firmą Kredyty Trudne jest całkowicie bezpieczne?
Każda osoba, chcąca wziąć pożyczkę w naszej firmie Kredyty Trudne jest zobligowana do przedstawienia stosownego przedmiotu zastawu. Jego średnia wartość rynkowa musi być taka sama bądź wyższa, niż kwota pożyczki, o jaką potencjalny klient się ubiega. Ponadto każdy potencjalny przedmiot zastawu musi być w nienagannym stanie technicznym oraz wizualnym. W sytuacji, w której pożyczkobiorca przestaje spłacać swoje zobowiązanie, nasza firma Kredyty Trudne wydaje postanowienie o sprzedaży przedmiotu zastawu w celu pokrycia kwoty zobowiązania wobec inwestora udzielającego pożyczki społecznościowej. Sprzedażą przedmiotu zastawu zajmuje się Kredyty Trudne, aby żaden z inwestorów nie musiał się tym przejmować. Jeżeli w ciągu 30 dni od daty wydania postanowienia o sprzedaży przedmiotów zastawu nie uda nam się tego zrobić, samodzielnie pokryjemy wszelkie koszta związane ze spłatą zobowiązania wobec każdego inwestora.
Kto może wstąpić do naszego programu partnerskiego związanego z udzielaniem pożyczek społecznościowych?
Jesteśmy firmą innowacyjną oraz bardzo przystępną dla każdego, dlatego naszą inwestorem może zostać każda osoba pełnoletnia. Aby nawiązać z nami współpracę należy skontaktować się z naszym przedstawicielem drogą mailową, a poinformuje on o dalszych krokach związanych ze wstąpieniem do programu partnerskiego.
Na czym zarabia w każdym z inwestorów udzielający pożyczek społecznościowych za pośrednictwem firmy Kredyty Trudne?
Każdy z inwestorów, który wstąpił do naszego programu partnerskiego pierwszy zyski osiąga już po 30 dniach od udzielenia pierwszej pożyczki społecznościowej. Na wyżej wspomniane zyski składa się oprocentowanie udzielonej pożyczki, wszelkie opłaty ponoszone przez pożyczkobiorcę, które związane są z opóźnieniem ostatecznego terminu spłaty zobowiązania oraz ewentualne środki pochodzące ze sprzedaży przedmiotów zastawu.
Pożyczki społecznościowe