70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Last Minute Międzyzdroje

Szybkie Kredyty Trudne dostępne online w 15 minut wejdż i zawnioskuj kredyty trudne bez bik

Last Minute Międzyzdroje

Last Minute

LAST MINUTE to pewna z prac jasnego i szczególnie podawanego w poprzednim etapie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Kamień Pomorski

Film swoją premierę miał w roku 2013 po czym już zdobył uznanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Kluczowe siły w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, wcielający się w rolę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która zajęła się w rolę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki trwający w pozycji Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która zajęła się w rolę Natalii Wis, będącej wielką miłością Tomasza jeszcze z czasów licealnych,
– Bartłomiej Świderski wcielający się w skórę narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze wcielający się w skórę niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za grę w pełnej produkcji winny był Mirosław Kuba Brożek (jaki w filmie umieścił wiele świetnych także ciekawych ówcześnie utworów), natomiast montaż należał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak ważna się znacznie łatwo domyślić nawiązuje do wielkich ofert biur podróży ”last minute”, bawiących się z wielu lat niezmiennie ogromną popularnością.

Last Minute Kamień Pomorski

Właściwa fabuła filmu tworzy się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko wycieczki do Egiptu. Choć na taką uwagę nie że się przecież udać sam. Towarzyszyć zajmuje mu jego matka – kobieta niezwykle szybka także z zasadami – w wyniku nie bez przyczyny przez wiele lat działała jako policjantka. Na wycieczkę z Tomaszem przedstawiają się też zapewne jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać aby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopie w gorącym Egipcie, to zawsze obecnie na starcie bohaterowie mają duże problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co bardzo psuję bohaterom nastrój, którzy dotychczas nie są świadomi tego, iż to zaledwie początek nieprzyjemnych niespodzianek, które natrafią na swojej wakacyjnej drodze. Uwaga nie zapowiada się dobrze – nie dość, że Tomek z rodziną nie otrzymują odpowiedniego pokoju to jeszcze kuchnia nie wydaje im życia. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego dużą licealną miłością. Niestety pani nie jest jedna, gdyż na dowolnym etapie prowadzi jej ideał mężczyzny, który gdy się prezentuje jest jej lubym.

Last Minute Kamień Pomorski

No tych porażek Tomasz nie chce pozostawić bez echa, dlatego te praktykuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który gdy się znacznie mocno okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest jeszcze kontakt z konsulatem, więc Tomasz oraz jego rodzina muszą sobie w obecnym terminie jakoś radzić, przez co niestety zasobność ich portfeli maleje w olbrzymim tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina postanawia sobie jakoś poradzić – w efekcie muszą powrócić prędzej czy później do końcu, lecz w możliwościom sezonie ze powodu na finansowe zabiegi stanowi to złe. Dlatego pomysłowa i trzymająca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do końcu.

Zdjęcia do pracy Patryk Vega oraz jego obsługa wykonywali w tureckim hotelu Utopia World (hotel spotyka się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W scenach bez aktorów, których w filmie LAST MINUTE jest mało zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Kamień Pomorski

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć oczywiście nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z osobami, iż film został zmontowany nieco niedbale i pospiesznie, z pominięciem pewnych szczegółów. Tak niemal cały firm realizowany był szybko, zgodnie z tytułem LAST MINUTE.

Co ciekawe, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był najchętniej oglądanym zwiastunem w budowie – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, oraz dużo osób zwlekało z niecierpliwością na czynnik, w którym będą potrafili zapoznać się z całością filmu.

Last Minute Kamień Pomorski

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Article Rating

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments