70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kurier poczta Mogielnica

Szybkie Kredyty Trudne dostępne online w 15 minut wejdż i zawnioskuj kredyty trudne bez bik

Kurier poczta Mogielnica

kurier poczta

Doświadczona firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat tworzymy na placu usług kurierskich, gwarantując swym klientom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam jeszcze 230 tys. klientów biznesowych i indywidualnych. Ofertę dostosowujemy na bieżąco do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby wszystka wysłana paczka, każdy tekst a wszelka przesyłka gabarytowa wchodziły do kliencie przez przeszkód i zazwyczaj na chwila. Zobacz, co potrafimy wykonać dla Ciebie!

Kurier poczta Płońsk

W bliskim serwisie możesz wziąć domowe i zagraniczne przesyłki kurierskie innych pracowników i gabarytów. Sprawisz to w forma prosty i bliski, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do celu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a jeszcze przeprowadzki także kolejne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Płońsk

Kim jesteśmy?

Od lat już (zupełnie z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Jednak istniejemy czymś więcej niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług doradztwa w przewozie drogowym. Stanowi zatem gwarancja zaufania i pewności na środowisku serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza wiedzę i zdolności z działu logistyki, jakie zajmuje nasz zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Użytkowników docierały do końcu w najskuteczniejszy sposób. Wiemy te, jak dać bezpieczeństwo paczek, dokumentów i palet, a jeszcze poufność danych, jakie są potrzebne do zrealizowania nadania i dania paczki.

Kurier poczta Płońsk

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na kartce KurierPaczka. pl są świadczone przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej firmie, a nasz serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki także kolejne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w dziale ręki, bez wyjeżdżania z budynku i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne rozmiary i gabaryty

Przesyłka kurierska zatem nie tylko paczka, lecz też list, materiały do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a jeszcze przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą musisz wysłać, wybierając najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Płońsk

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz przedstawiając się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla polskich Użytkowników mamy szereg udogodnień pomagających w osiągnięciu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dostosować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Wszystek może sam wybrać opcje, jakie mu płacą, na kartce internetowej, natomiast jeżeli wolisz poprosić o poradę pracownika lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w kilka minut.
Oferujemy szybkie płatności, a także specjalne propozycji dla firm oraz kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot wzięcia w czasie samego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo większy okres, my jednak wiemy, że płynność finansowa zależy od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego i stosujący z serwisu PaczkaKurier mogą otrzymać zwrot pobrania za swym pośrednictwem o wiele szybciej, nim odczuje on znaną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Płońsk

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na chwila. Jeżeli nie wywiążemy się z ostatniego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Punkty w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wynikające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Mamy pełen wachlarz sprawdzonych i zawodowych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. I ale ze sprawdzonych i bezpiecznych usług korzystamy, by podawać je indywidualnym użytkownikom!
Jesteśmy wrażenie, za jakim jest prawie ćwierć miliona klientów i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie domowe i zagraniczne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy produktów i przeprowadzki.
Zapewniamy odpowiednie i mocne płatności i szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy ułatwienia i reklamy dla nadających przesyłki. Na kartce znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie złożona na chwila.
Zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dopasować się do spraw swoich Klientów.

Kurier poczta Płońsk

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Article Rating

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments