70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kredyty na raty

Szybkie Kredyty Trudne dostępne online w 15 minut wejdż i zawnioskuj kredyty trudne bez bik

Kredyty na raty

Z kredytów na raty, oferowanych przez instytucje pozabankowe, bardzo chętnie korzystają tysiące Polaków. Dzieje się tak, ponieważ warunki ich wzięcia są znacznie korzystniejsze niż te oferowane przez banki. Długoterminowa pożyczka na raty może pomóc sfinansować generalny remont Państwa domu lub mieszkania, zakup nowego samochodu, kupno wyposażenia niezbędnego do prowadzenia działalności gospodarczej, organizacje przyjęcia z okazji takich jak wesele, imieniny, urodziny, okrągła rocznica ślubu, komunia, chrzciny, a nawet wakacyjną podróż, o której marzyli Państwo od dawna. Niezależnie od powodu, jaki Państwem kieruje, wzięcie kredytu na raty w naszej firmie Kredyty Trudne będzie najlepszym wyborem.

Kliknij i wygeneruj oferty

 

Dlaczego kredyt na raty w Kredyty Trudne jest lepszym rozwiązaniem niż pożyczka w instytucji bankowej?

Zaciągnięcie kredytu na raty w naszej firmie jest przede wszystkim znacznie szybsze,mniż wnioskowanie o udzielanie kredytu w banku. Wszystkie instytucje bankowe od swoich potencjalnych klientów wymagają skomplikowanej dokumentacji, takiej jak zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach, zaświadczenie o zatrudnieniu, a nawet poręczenia majątkowe od osób trzecich. Kredyty Trudne w większości przypadków nie wymagana takiej dokumentacji, ponieważ jej weryfikacja znacznie przedłuża całą procedurę. Weryfikacja wniosków o udzielenie kredytu w banku potrwać może nawet kilka tygodni, w których potencjalny klient stale musi jeździć do oddziału banku i dostarczać kolejne dokumenty.

W Kredyty Trudne, całą procedurę związaną z wzięciem kredytu na raty, można przeprowadzić z ulubionego fotela w domowym zaciszu, ponieważ nasza firma nie wymaga osobistego stawiennictwa w jednym z naszych oddziałów stacjonarnych. Ponadto, jako firma przystępna dla każdego, udzielamy kredytów na raty także osobom wpisanym do rejestrów: Biura Informacji Kredytowej, Biura Informacji Gospodarczej oraz Krajowego Rejestru Dłużników. W naszej firmie liczy się dla nas tylko aktualna sytuacja zawodowa oraz finansowa potencjalnego klienta.

 

Jakie warunki należy spełnić, aby wnioskować o kredyt na raty w Kredyty na raty Trudne?

Podstawowymi warunkami do złożenia wniosku o kredyt na raty w naszej firmie jest ukończenie 18 roku życia, posiadanie polskiego obywatelstwa oraz legitymowanie się aktualnym dowodem osobistym. Wszelkie dodatkowe warunki ustalane są indywidualnie, w zależności od kwoty kredytu na raty, o jaką ubiega się potencjalny klient.

 

Jaką wysokość może osiągnąć kredyt na raty w Kredyty na raty Trudne?

Nie narzucamy swoim klientom żadnych minimalnych ani maksymalnych kwot kredytu, o jaki mogą się ubiegać. Składając u nas wniosek można liczyć na kredyt w wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

 

Ile wynosi okres spłaty zobowiązania związanego z wzięciem kredytu na raty?

Okres spłaty zobowiązania jest indywidualnie negocjowany z każdym klientem. Może wynosić od kilku miesięcy do nawet kilkunastu lat.

 

Czy istnieje możliwość przedłużenia ostatecznego terminu spłaty zobowiązania oraz innych warunków zapisanych w umowie udzielenia pożyczki?

Chcąc być firmą przystępną dla każdego oraz bardzo elastyczną, dajemy swoim klientom możliwości zmiany wysokości wpłacanych do nas rat, zmiany terminów ich wpłacania, a nawet w opóźnienie ostatecznego terminu spłaty zobowiązania, wynikającego z wzięcia u nas kredytu na raty.

 

Po jakim czasie od podpisania umowy można spodziewać się wypłaty pieniędzy?

Wypłaty pożyczonych u nas pieniędzy staramy się dokonywać jeszcze tego samego dnia, w którym została podpisana umowa. Jeżeli kwota kredytu na raty jest większa może to potrwać maksymalnie kilka dni.

 

Jakie są dodatkowe opłaty związane jest wzięciem kredytu na raty w Kredyty na raty Trudne?

Nasza firma Kredyty Trudne nie nalicza żadnych dodatkowych opłat, o których nasz przedstawiciel nie informował by wcześniej potencjalnego klienta. Wszelkie wartości dodatkowych opłat zamieszczone są w regulaminie świadczenia usług naszej firmy, a związane są z opóźnieniem terminu spłaty zobowiązania.