70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Szybkie Kredyty Trudne dostępne online w 15 minut wejdż i zawnioskuj kredyty trudne bez bik

Dodaj Ogłoszenia – Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

Kredyty Trudne to nie tylko usługi związane z produktami finansowymi. Aby jak najlepiej przybliżyć się do oczekiwań klienta, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę naszych usług o stronę internetową z całkowicie darmowymi ogłoszeniami online!

Dodaj Ogłoszenia

Na naszej stronie internetowej tysiące użytkowników dziennie zamieszcza swoje ogłoszenia w kategoriach takich jak:

elektronika, czyli wszystko związane z komputerami, małe oraz duże AGD, telefony komórkowe, tablety oraz różne elektroniczne gadżety,

nieruchomości, czyli kupno, sprzedaż, wynajem lokali usługowych mieszkań, domów, działek,

praca, czyli najciekawsze oferty pracy, a także wielu użytkowników jej poszukujących,

motoryzacja, w której znaleźć można samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, quady, motory, skutery,

dom i ogród, gdzie znaleźć można meble ogrodowe, wszelkie wyposażenie domu, meble, obrazy, a nawet naczynia,

moda, czyli ubrania, buty, sukienki, garnitury,

rolnictwo, w którym znaleźć można w pełni sprawne maszyny rolnicze, a nawet zwierzęta gospodarcze,

artykuły dla dzieci, czyli ubranka, wózki, łóżeczka, interaktywne zabawki i wszystko inne, co może się przydać najmłodszym członkom rodziny,

Sport i hobby, czyli sprzęt sportowy, rowery, bieżnie, a także interesujące kolekcję znaczków, medali czy też kolekcjonerskie pocztówki,

muzyka i edukacja, gdzie znaleźć można najciekawsze książki, a także najnowsze albumy muzyczne,

ślub i wesele, gdzie zamieszczane są ogłoszenia związane z organizacją tego najważniejszego w życiu dnia.

Ponadto na naszej stronie internetowej z darmowymi ogłoszeniami online znaleźć można wielu przedsiębiorców oferujących swoje usługi, zakładkę oddam za darmo, gdzie użytkownicy oferują najróżniejsze przedmioty całkowicie bezpłatnie , a także wiele ogłoszeń o bezdomnych zwierzętach, które w schroniskach bądź domach tymczasowych czekają na nowych kochających właścicieli.

Jeżeli są Państwo zainteresowani kupnem bądź zamieszczeniem całkowicie bezpłatnego ogłoszenia online zapraszamy na naszą stronę internetową w celu dokonania rejestracji, która zajmuje zaledwie kilka kroków.

Krok pierwszy – wypełnienie formularza.

W tym kroku należy przejść do formularza rejestracja i podać w nim swoje podstawowe dane osobowe oraz adres email niezbędny do ich zweryfikowania. W tym kroku należy także ustanowić indywidualny login oraz hasło, którymi logować się będą Państwo na naszą stronę internetową.

Krok drugi – weryfikacja użytkownika.

W tym kroku należy zalogować się na swoją pocztę email oraz odnaleźć wiadomość od naszej administracji. Znajduje się w niej link aktywacyjny, w który należy wejść, aby potwierdzić rejestracje na naszym serwisie.

Krok trzeci – dodawanie ogłoszenia.

Aby dodać swoje ogłoszenie należy wejść w zakładkę Dodaj bezpłatne ogłoszenie i uzupełnić znajdujący się tam formularz. Aby uatrakcyjnić swoją ofertę warto jest dodać kilka wyraźnych zdjęć oferowanego przedmiotu oraz zamieścić informacje o sposobach dostarczania go do kupującego.

Po wykonaniu tych kroków należy regularnie logować się na naszą stronę z ogłoszeniemi www.dodajogloszenie.pl w celu sprawdzenia odpowiedzi na ogłoszenia, które znaleźć można w zakładce wiadomości.

Dodaj Ogłoszenia